Podejmij z nami współpracę

Kim jesteśmy?

Concordia Outsourcing Holding jest firmą zatrudniającą cudzoziemców do pracy w Polsce. Każdego dnia z powodzeniem dopasowujemy potencjalnych pracowników dla naszych partnerów i jak w samej nazwie Outsourcing Holding jest podmiotem nowoczesnej strategii zarządzania, polegająca na oddaniu innemu przedsiębiorstwu zadań niezwiązanych bezpośrednio z podstawową działalnością przedsiębiorstwa, dzięki czemu firma może skupić swoje zasoby i środki finansowe na tych obszarach, które stanowią podstawę działań.
Efektywna komunikacja odgrywa bardzo ważną rolę, a dzięki wymianie pomysłów i doświadczeń oraz stawianiu sobie jasnych celów, wiemy, czego oczekują od nas nasi kandydaci i zleceniodawcy. Indywidualne podejście spowodowało, że można oczekiwać od nas profesjonalnych metod działania, w której skład naszego zespołu wchodzą osoby z szeroką gamą wiedzy i doświadczenia, mówiące w języku polskim, angielskim, rosyjskim oraz ukraińskim.
Nasi rekruterzy są profesjonalistami w swojej dziedzinie, posiadającą szeroką wiedzę w zakresie wielu branż i dziedzin gospodarki, dzięki którym zaufało nam już wiele firm.
Współpracujemy z pracodawcami z wielu branż i sektorów gospodarki, między innymi: Transport, Magazyny, Produkcje, Sprzątania.

zatrudnieni -

420

biuro -

30

partnerzy -

25

Podejmij współpracę Biznesową

BLOG

Dlaczego my?

Korzystne warunki

Wieloletnie doświadczenie

Indywidualne podejście

Dopasowana oferta