Współpraca

Concordia Outsourcing Holding jest firmą zatrudniającą cudzoziemców do pracy w Polsce.


Na przestrzeni czasu firma rekrutuje coraz więcej osób do pracy, ze względu na intensywną emigrację z krajów bliskowschodnich, takich jak: Ukraina, Białoruś, Rosja czy Mołdawia.
Wraz z tym Firma staję się coraz bardziej interesująca przez Obcokrajowców ze względu na różnorodne oferty pracy na całym terenie Kraju, ponieważ firma oferuje bogatą pomoc, szukamy Partnerów Biznesowych myślących o interesie drugiej strony. Najprościej mówiąc: jeśli firmy są partnerami biznesowymi, to obydwie muszą czerpać satysfakcjonujące korzyści z nawiązanej relacji.


Chciałbyś zostać Partnerem?

 

Jesteśmy otwarci na zróżnicowane współprace biznesowe związane z Hostelami, Pośrednikami oraz szereg innych ofert, które przysparzają firmie korzyści. Ze względu na różnorodne oferty, każdą propozycję rozpatrujemy indywidualnie.

Dla naszych pracowników stale szukamy hosteli/pokoi pracowniczych na dogodnych warunkach w całej Polsce, które ułatwiają pracownikom krótkoterminowym na pobyt w kraju.
Oferty pracy, które możemy zaoferować potencjalnym osobą, przeistaczają się w odpowiednie wymagania każdego kandydata, więc tutaj nie brakuje miejsca, także dla Pośredników. Dzięki swoim kontaktom oraz zaangażowaniem potrafią dotrzeć do poszukiwanej grupy docelowej, która ułatwia współpracę między Partnerem, a firmą B2B.

Skontaktuj się z nami!

Jesteś firmą, Osobą prywatną? Chciałbyś zaoferować swoje Usługi/Współpracę?
Skontaktuj się z nami, wypełniając poniższy formularz, a my na pewno się z Tobą skontaktujemy, odpowiadając w wiadomości prywatnej na maila lub telefon.

    Imię

    Numer telefonu

    Twój email

    Twoja wiadomości