Marketing

Media społecznościowe dotyczą socjologii i psychologii bardziej niż technologii”.
Brian Solis

 

Media społecznościowe od zawsze były podstawą i gruntem każdego biznesu, rozpoznawalność, pozycjonowanie firmy w mediach są czynnikiem, które w dużej mierze oddziałują na wynikach firmy.

________________________________

Cenimy sobie oryginalność, charyzmę, pomysłowość oraz wszelkie inne atuty, które stanowią duży aspekt nad wizerunkiem firmy, ale bez przyjaciół, pracowników oraz współpracowników, nie ma to żadnego znaczenia.

Dlatego powstała ta zakładka.

Uważasz że masz coś konkretnego do zaoferowania? Prowadzisz aktywnie swoje social media? Masz firmę, która daje możliwość tworzenia interesujących kampanii, a może prowadzić coś niecodziennego, coś co wyróżnia cię z tłumu i myślisz o współpracy, która wniesie coś nowego w naszej firmie?

Skontaktuj się z naszym działem Marketingu.

Alina Repetska – Sp. ds. Marketingu

Cześć, nazywam się Alina Repetska. Moją specjalizacją w firmie grupy Concordii jest marketing, odpowiadam za komunikację między firmą, a osobami z rożnych kanałów. O firmie dowiedziałam się na Facebooku, śledząc i obserwując poczynania przez aktywne prowadzenie social media, postanowiłam wysłać swoją kandydaturę, dzisiaj pracuję już kilka miesięcy.
Priorytetem, który Mnie motywuje oraz inspiruje do pracy są ludzie, którzy komunikują się z nami na co dzień, ponieważ co miesiąc piszą do nas setki osób i nigdy nie wiemy kto się do nas odezwie.

Mateusz Winowiecki – Koordynator Marketingu

Witam, nazywam się Mateusz Winowiecki, co dziennie gdy widzisz posty w social mediach na oficjalnych kanałach Concordi Group, masz okazję spotkać i mnie. Odpowiadam za wdrążenia, projekty oraz wszelkie aktywności związane z firmą, moim celem jest aby Concordia Group stała się najbardziej rozpoznawalną firmą w branży Outsourcingu pracowniczego.
Dzięki dynamicznej pracy możemy się pochwalić wielkimi osiągnieciami i jak do tej pory w sprawie pracy piszę do nas setki osób, jak nie tysiące.
Do firmy trafiłem przypadkiem szukając nowego wyzwania w swoim życiu, dzisiaj jestem dumny z tego jaki wielki krok zrobiła.