Legalizacja pobytu

O NAS

Dział Legalizacji Concordia Group skupia ekspertów z zakresu prawa imigracyjnego jak również specjalistów ds. legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców na terytorium RP o ponad 8-letnim doświadczeniu w prowadzeniu spraw dotyczących obcokrajowców. 
Zdobywane w renomowanych kancelariach prawnych w Warszawie doświadczenie w zakresie prawa imigracyjnego, prawa pracy oraz wieloletnia praktyka w postępowaniach administracyjnych przekładają się na bardzo wysoką skuteczność naszych działań.
Wysoka jakość świadczonych przez nas usług oraz profesjonalne podejście do klienta stanowią wartość dodaną, tak oczekiwaną w  dzisiejszych realiach rynkowych.
Nasi eksperci i specjaliści wspierają naszych klientów posługując się językiem polskim, ukraińskim, rosyjskim oraz angielskim – obsługujemy klientów z różnych stron świata!
Komunikacja pomiędzy Działem Legalizacji, a naszymi klientami przebiega w przyjaznej atmosferze, gdzie na pierwszy plan zawsze wychodzą potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

CO ROBIMY

Świadczymy usługi związane z legalizacją pobytu oraz zatrudnienia na każdym etapie styczności cudzoziemca z Polską tj.:

Dodatkowo, wspieramy naszych klientów – pracodawców w zapewnieniu legalności pobytu i zatrudnienia pracowników m.in. poprzez:

Świadczymy usługi legalizacji pobytu i zatrudnienia zarówno dla klientów korporacyjnych jak i indywidualnych – oferujemy korzystne i konkurencyjne warunki współpracy w oparciu o każdorazową ocenę indywidualną klienta – bierzemy pod uwagę wszelkie okoliczności i sytuacje naszych partnerów w celu optymalizacji naszej współpracy!

Skontaktuj się z nami!

Dział Legalizacji Concordia Group
adres: ul. Nike 41, 02-442 Warszawa
nr tel: 690 073 191